Домашній кінотеатр для приватного котеджу


В якості екрану Замовник вибрав телевізор великої діагоналі Samsung '75. А для чистого та об’ємного звучання вподобав аудіо систему 5:1 від беспрецедентно вдалого бренду Martin Logan (USA).

Збирання акустики цього відомого бренду проводиться виробником вручну саме для аудиофілів, що цінять чистоту, якість звучання та її реалістичність. Martin Logan відомі завдяки ультралегким діафрагмам, що надають неперевершеної чіткості звучанню, та виразності за рахунок оздоблення із натуральної деревини, що надає природної солідності інтер’єру.

Домашній кінотеатр для дівчинки 17 років


В часи всесвітніх пандемій більшість учнів та студентів навчаються за дистанційною формою навчання.
Для однієї щасливої дівчинки підібрали проектор OPTOMA у спілці з ручним екраном. Його можна згорнути, щоб він не заважав під час відпочинку. Або, навпаки, в періоди затишку дивитися улюблені фільми та серіали за допомогою телевізійної медіаприставки.

Домашній кінотеатр у
багатоповерховому будинку


Індивідуальний акцент цього рішення прийшовся на незвичайний дизайн акустичних колонок в стилі Bang & Olufsen. Неповторний дизайн вдало поєднується зі збалансованим потужним звуком завдяки інноваційній технології адаптації колонок до розмірів і оточенню у приміщенні.
В якості центрального каналу встановлен саундбар від B&O. Beosound Stage лаконічна в дизайні, окрім того, за рахунок поєднання новітніх аудіо-технологій, він достатньо потужний, щоб уникнути необхідності в окремому сабвуфері у приміщенні квартири.