Установка роботизованої Speed Dome IP камери Dahua на криші ЖК


На оглядовому майданчику на даху елітного ЖК, розташованого на Дніпровській набережній у Києві, нашими фахівцями встановлена Speed Dome IP камери Dahua DH-SD59225U-HNI з роздільною здатністю FullHD 1920х1080р / 50 кадрів в секунду для спостереження за великою територією комплексу.
Відеокамера ідеально підходить для зйомки в нічний час або для роботи в складних умовах освітлення, передбачений захист від пилу і вологи за стандартом IP 66. Інтелектуальні smart функції камери передбачають: Детектор осіб, перетин лінії, вторгнення в зону, сканування об'єктів на предмет ( зникнення / підкидання предметів). Віддалене управління і 25-ти кратний zoom дозволяє збільшувати і наближати зображення, щоб предметно розглянути що відбувається подія. Коли надходить команда на поворотну камеру, вона повертається в задану сторону, знімаючи те, що відбувається якісно і крупним планом, що дозволяє при використанні роботизованої IP камери в поєднанні з більш недорогими камерами, впровадити систему відеоспостереження, що відповідає всім вимогам замовника. А H.265 кодек стиснення інформації при записі з даної камери дозволяє значно заощадити місце на дисковому просторі для зберігання інформації.
Рішення представляє інтерес як виконання монтажу та організації кріплення IP відеокамери робота на даху будівлі. Для запобігання вигоряння обладнання в разі потрапляння блискавки, були використані спеціальні ізолятори.